Jak to funguje?

Koho Zajíci v krabici potěší nejvíc?

Krabice potěší nejvíc ty, kteří rádi experimentují, zkouší nové chutě a především si potrpí na kvalitní potraviny.

Radost sám o sobě udělá už jen fakt, že je obsah překvapením. Abychom napomohli pouze pozitivnímu překvapení, jsme schopni Vám krabičku přizpůsobit. Vaši alergii (např. na lepek, laktózu či jste li vegan/ka) uveďte prosím do poznámky v objednávce, my se postaráme o zbytek.

V krabici najdete i malou inspiraci v podobě cca 5 kartiček s recepty, co dobrého z daných surovin uvařit/upéct.  Ušetříte tak čas pátráním a můžete o to déle vychutnávat :-)

Jaký je zhruba obsah krabice?
V krabici můžete nalézt hotové výrobky (například džemy, müsli tyčinky, pomazánky,...) stejně tak i suroviny určené k dalšímu zpracování (netradiční mouky, koření, směsi na pečení apod.) Na své si příjde gurmán i ten, kdo si udržuje linii. Celkový obsah zásilky tvoří cca 5-8 produktů.
Jsou produkty v krabičce trvanlivé?
Všechny potraviny jsou skladovány a baleny tak, aby byla zachována jejich trvanlivost a čerstvost. Přesto je lepší, budete-li počítat s tím, že Vám má balíček dorazit a nenecháte jej dlouho ležet na poště či u jiného dopravce.
Proč bych si měl Zajíce v krabici objednat?

- chodíte nakupovat do zdravé výživy ale většinou odcházíte s tím samým nákupem? Zajíci jsou proti stereotypu na talíři i v jídelníčku. Vyzkoušíte nové chutě a příště už budete sami vědět, po čem sáhnout.

- zásilka má reálnou hodnotu 350,- korun a vyšší, poštovné je zdarma.

- máte možnost si ke krabici přiobjednat i další zboží z našeho eshopu a využít poštovného zdarma. Jak na to se dočtete ZDE

- v každé krabičce jsou i recepty a návody, jak s jednotlivými surovinami naložit.

- inspirace z krabičky Vám může do budoucna ušetřit spoustu času, ale i přispět k Vaší lepší životosprávě a tudíž i zdraví.

- máte rádi překvapení. A co víc, to překvapení se dá i sníst! :-) 

Najdu někde recepty, kterými se mohu inspirovat?
V každé zásilce najdete informace o daných potravinách a navíc i recepty jak tyto potraviny zpracovat a využít. Veškeré recepty naleznete pak i na našem blogu.
Je obsah krabice pro každého stejný?
Ano, obsah krabiček je, až na výjimky, pro všechny stejný. Máte li však nějakou alergii (na lepek, laktózu apod.), nebo jste se vydali cestou veganství, uveďte nám tento fakt do poznámky v objednávce a my Vám balíček přizpůsobíme.
Mohu si ke krabici přiobjednat další zboží a neplatit poštovné navíc?
Ano, máte li objednanou krabičku, můžete si k ní přiobjednat libovolné zboží z eshopu a neplatit poštovné. Máte dvě možnosti - při objednávce krabičky zvolíte na konci formuláře možnost "přejít do eshopu" nebo si zboží ke krabici můžete objednat i samostatně v průběhu měsíce. Jak na to se dočete ZDE.

Jak objednat a způsob doručení.

Jak a kdy si mám Zajíce v krabici objednat?
Pro nadcházející měsíc je nutné učinit objednávku do konce měsíce. Příklad: Pokud chci zásilku na únor, musím provést objednávku do konce ledna. Objednat lze jednoduše. Kliknutím na vybraný typ předplatného se Vám otevře objednávkový formulář. Po dokončení objednávky Vám příjde potvrzení s uvedenými pokyny pro bankovní převod a termín odeslání zásilky.
Kolik Zajíci v krabici stojí a je poštovné v ceně?
Krabice na jeden měsíc stojí 350,- a poštovné je již započítáno v ceně. Můžete také zvolit předplatné na tři měsíce.
Jak můžu za krabičku zaplatit?
V současné době je možná úhrada pouze bankovním převodem. Po dokončení objednávky obdržíte její potvrzení s uvedenými pokyny pro platbu.
Kdy a jak krabičku zasíláte?
Krabičky odesíláme vždy druhé pondělí v měsíci. Objednávku je nutné provést nejpozději do konce předcházejícího měsíce. Vybrat si můžete ze dvou přepravních společností a to PPL a nebo Českou poštu. U České pošty je možné si nechat zasilku nechat doručit buď na místo určení (balík do ruky) a nebo na nejbližší pobočku České pošty (balík na poštu). O odeslání Vás budeme informovat e-mailem a zároveň obdržíte SMS od přepravce s upřesněním přibližné doby doručení.
Lze Zajíce v krabici objednat i na Slovensko?
Ano, Zajíce v krabici zasíláme i na Slovensko, cena verze na 1 měsíc je 15,- EUR. Číslo účtu pro platby ze Slovenska je 2300510095/8330 Fio Banka. Doručení Slovenskou poštou, PPL nelze.
Můžu objednat krabičku jako dárek?
Samozřejmě, stačí, když zadáte jako fakturační adresu tu svoji a jako dodací, adresu toho, koho chcete obdarovat. Do poznámky v objednávce uveďte: „DÁREK“.
Je možné pořídit i dárkový poukaz?
Dárkový poukaz je přiložen v každém potvrzení objednávky. Máte li nějaké specifické přání, neváhejte nás kontaktovat info@zajicivkrabici.cz nebo 777 667 125.
Co když krabička nedorazí nebo dorazí poškozená?
V případě, že Vám byla doručena zásilka poškozená, upozorněte na tuto skutečnost doručovatele a proveďte s ním záznam o poškození. V případě, že Vám zásilka nedorazí ani do 3 pracovních dnů, ihned nás prosím kontaktujte. Krabičku dohledáme, v případě poškození či ztráty zašleme novou.