Zaujala Vás možnost propagovat své výrobky cíleně?

Vyrábíte potraviny s vysokou kvalitou vstupních surovin a výsledného produktu? 

Pak jsme zde pro Vás.

 

Jak naše služba funguje?

Každý měsíc rozesíláme našim zákazníkům krabici, která obsahuje vybrané druhy kvalitních ale méně známých potravin. Cena za tuto krabici je 350Kč a produkty v ní se neustále mění. Zákazník tak objevuje nové potraviny v pohodlí svého domova. Spolu s výrobky obdrží také informace o výrobci či dodavateli a tipy, kde daný produkt nakoupit.

 

Co získáte spoluprací s námi?

Umístěním vašeho výrobku do krabice:

1. Vaši značku si lidé budou spojovat s kvalitou a poctivostí.

2. Rozšíří se povědomí o vašich produktech. Přiložit můžete i další propagační materiály.

3. Získáte přesně zacílenou reklamu. Krabičku si objednávají převážně lidé, kteří se zamýšlí nad tím, co jí a rádi objevují nové výrobky.

4. Můžete získat přímou zpětnou vazbu na vaše produkty.*

5. Nabízíme i reklamu v rámci našich internetových stránek. Do budoucna i formou příspěvků na specializovaném blogu o jídle.

6. Zákazník dostane konkrétní doporučení kde a za jakou cenu váš produkt pořídí.

7. Cílové skupině dáte možnost ochutnat vaše výrobky před zakoupením. Zvýšíte tím tak pravděpodobnost, že se i v budoucnu rozhodne pro koupi sám.

 

* Nabízíme jedinečnou možnost získat zpětnou vazbu na vaše produkty

Po zaslání krabiček (cca po čtyřech až pěti týdnech) vypracováváme cílenou zpětnou vazbu. V obsáhlé zprávě naleznete výsledky internetového dotazníku, který mezi našimi zákazníky provádíme. Jeho obsah můžete ovlivňovat i vy, rádi ho upravíme vám přesně na míru.

Výhodou takových dat je přesné zacílení na vaše potenciální zákazníky, kteří už výrobek otestovali a mohou vám dát cennou zpětnou vazbu. Tyto služby jsou pro vás, naše partnery, zcela zdarma. Data obdržíte přehledně zpracovaná v prezentačním souboru.

 

Co požadujeme na oplátku od vás?

Podmínkou zařazení výrobků je nabídnutí těchto výrobků za výhodnější ceny. Je možné vložit pouze malý vzorek, stejně tak celé balení.  Podmínky spolupráce mohou být upraveny individuálně k oboustranné spokojenosti.

 

Pro bližší informace o spolupráci nás prosím kontaktujte na:

info@zajicivkrabici.cz

nebo nám zavolejte:           

Petra Šťastná  777 667 125
Václav Šašvata 607 907 163

                                             

 

 

 

Těšíme se na spolupráci.