JAK NAKUPOVAT

 

Chci si objednat krabičku a přidat do ní další zboží = poštovné zdarma

Nejdříve vyplňte objednávku na www.zajicivkrabici.cz (je jedno, zda zvolíte jednorázovou objednávku či předplatné, zboží Vám bude přidáno do aktuálního vydání), na konci objednávkového formuláře pak klikněte na políčko "přejít do eshopu" a vyberte si libovolný počet výrobků, které chcete do krabičky přidat. Poštovné je v tomto případě u České pošty zdarma, u PPL je příplatek 20Kč (vidíte již při objednávce krabice).

Zboží i krabičku je nutné objednat do konce měsíce. (Příklad: Chci si objednat krabičku na září, kterou odesíláme 8.9. =  Je nutné objednat zboží i krabičku do konce srpna) Nemusíte mít obavy objednat větší objem zboží, než se vejde do krabičky Zajíců v krabici. Tuto samozřejmě nadstavíme. Limitem je pouze váha - maximálně 30kg na jeden balík, v tom případě by šlo zboží ve více zásilkách.... : )

 

Již mám objednanou krabičku a chci do ní přidat další zboží = poštovné zdarma

Vyberte si v eshopu zboží a při volbě způsobu dopravy zvolte "poštovné zdarma", kde následně vložíte pouze číslo objednávky Vaší krabičky. Zboží Vám přijde spolu s krabičkou a nebudete tak platit poštovné. 

Zboží do krabičky je nutné objednat do konce měsíce. (Příklad: Mám objednanou krabičku na září, kterou odesíláme 8.9. = je nutné objednat zboží i krabičku do konce srpna)

 

Nechci krabičku, chci pouze nakoupit na eshopu

Pak je postup tak jako u klasického nákupu v eshopu. Poštovné v tomto případě činí u České pošty 60Kč, u PPL 75Kč nebo dle ceníku níže. Zásilky odesláme po připsání částky na účet. Nemusíte tedy čekat na termín odeslání ze systému Zajíců v krabici.

 

 

CENA A ZPŮSOB DOPRAVY

Česká pošta (balík do ruky nebo na poštu) - 109Kč - váha od 0 do 30kg. Cena balíku zaslaného na dobírku činí 145Kč.

 

PPL  75Kč, cena balíku zaslaného na dobírku činí 111Kč.

 

Při nákupu nad 1500Kč je poštovné po ČR zdarma (neplatí při platbě dobírkou).

 

Při zasílání na Slovensko nebo do jiných zemí EU je nutné připočíst poštovné dle ceníku Pošty bez hranic (viz zde).

 

"Balík do ruky minulá vydání" a "PPL minulá vydání"  - tuto volbu přepravy vyberte, pouze pokud nakupujete z eshopu společně zboží s některou z předešlých krabiček Zajíců v krabici. 

"Poštovné zdarma spolu se zajíci" - tuto přepravu vyberte, pouze pokud si objednáváte zboží, k následující zásilce systému Zajíci v krabici.

 

 

 

V případě, že objednáváte i krabičku na www.zajicivkrabici.cz, je u České pošty poštovné zdarma, u PPL je příplatek pouze 20Kč. 

 

 

PLATBA

Převodem - na účet uvedený v potvrzení objednávky.

Online platba - platba kartou nebo zrychleným převodem prostřednictvím platební brány.

Dobírkou - úhrada objednávky v hotovosti přepravci při doručení. Tato platba je možná pouze za zboží z eshopu. Na krabičku Zajíci v krabici není povolena, je možná pouze po domluvě. Příplatek za doběrečné je  36,- Kč.

 

 

ZASÍLÁNÍ NA SLOVENSKO

Na Slovensko zboží zasíláme pouze jednou měsíčně vždy v termínu odesílání aktuálního vydání Zajíců v krabici. 

Při objednávce krabičky je poštovné zdarma, při objednávce zboží pouze z eshopu činí poštovné

5 Euro. 

 

KDY MOHU ZBOŽÍ OČEKÁVAT

Chcete li zboží přidat do krabičky, pak jej odešleme druhé pondělí v měsíci spolu s krabičkou. 

Objednáváte li zboží samostatně, je dostupnost uvedena u každého výrobku zvlášť. Zboží se však snažíme odesílat co nejdříve. Chcete li mít přesné info o termínu dodání Vaší objednávky, neváhejte nás kontaktovat na 777 667 125 nebo na emailu info@zajicivkrabici.cz, rádi Vám sdělíme bližší informace.

 

Všeobecné obchodní podmínky